Правовая информация

RU 

Данный интернет-сайт носит информационный характер и ни при каких условиях не является публичной офертой, которая определяется положениями Гражданского кодекса Украины. Для получения подробной информации о наличии и стоимости указанных товаров и (или) услуг, пожалуйста, обращайтесь по указанным контактам.    

UA 

Представлений на веб-сайті  ТОВ «КОНВЕЄР СЕРВІС» контент не є документом, що накладає юридичні зобов'язання і служить виключно для передачі  інформації. Даний контент має виключно інформаційний характер і не може розглядатися як пропозиція (оферта)  згідно чинного Законодавства України. Детальну інформацію та умови співпраці можна отримати по указаним контактам.

Інформація на сайтах ТОВ «КОНВЕЄР СЕРВІС» щодо продукції і послуг може бути змінена та оновлена без попередження в будь-який час.

ТОВ «КОНВЕЄР СЕРВІС» не бере на себе жодних зобов'язань у зв'язку зі своїми веб-сайтами. Тим самим виключає можливість відповідальності за будь-які прямі і непрямі збитки або втрати, незалежно від їхнього характеру і юридичних основ, які є результатом доступу чи користування нашими веб-сайтами.

Факт існування зобов'язань та їх виконання, а також відповідальність ТОВ «КОНВЕЄР СЕРВІС» за продукти і послуги регулюються виключно відповідними положеннями в офіційно укладених Договорах на ці продукти чи послуги.